Chlapská piva

Kvalita vítězí nad kvantitou.
 

Obchodní podmínky e-shopu

Obchodní podmínky - Nákupní a Reklamační řád e-shopu BEER.txt.cz
1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup koncových spotřebitelů pomocí prostředků komunikace na dálku (internetový obchod, e-mail, telefon) v internetovém obchodě BEER.txt.cz . Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel: Hana Krátká, Jihlavská 521/62, Praha 4, 140 00), prodejna Lety 15, okres Písek, 398 04 , e-mail: hanakratka77@seznam.cz a kupujícího (zákazník).
2. OBJEDNÁVKA A UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY
2.1. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami jakož i reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Objednávka se považuje za závaznou.
2.2. Pokud jde o alkohol a pivo , tak Objednáním alkoholu a piva přes tento eshop BEER.txt.cz kupující automaticky stvrzuje, že je osoba starší 18-ti let nebo osobou starší 21 let dle zákonů příslušného státu
2.3. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky ze strany prodávajícího - přichází automaticky potvrzující email s textem objednávky. Objednávku je možné stornovat, upravit či jinak doladit, kontakty na nás,až do momentu jejího vyřízení, o kterém bude informován emailem.
2.4. Prodávající se zavazuje, že osobní údaje, které mu poskytl kupující, neposkytne třetí straně. Kupující dává souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů kupujícího a údajů o jeho nákupech pro potřeby vyřízení objednávky.
Prodávající vyřizuje objednávky obvykle do 3 pracovních dní, pokud by dodací lhůta měla překročit 7 dnů, budete o této skutečnosti informováni. Prodávající si vyhrazuje právo nedodat zboží z důvodů nedodáním od dodavatele, změnou sortimentu výrobce - výrobek již není na trhu, zánik dodavatele. Ve všech těchto případech nemožnosti dodání objednaného, bude objednávající neprodleně informován a případná složená peněžní částka za objednané zboží bude vrácena zpět na číslo účtu, ze kterého byla částka za objednané zboží zaslána.
Prodávající si vyhrazuje právo žádat od kupujícího dodatečnou autorizaci objednávky v závislosti na charakteru objednávky. Pokud kupující opakovaně nepřevzal zboží od přepravce, prodávající má právo další objednávky kupujícího pozastavit či odmítnout a požadovat zaplacení poštovného a dobírečného dle tarifů na neúspěšné zaslání a vrácení zásilky.
Po dokončení objednávky Vám bude poslán email kam a jak poslat peníze za objednané zboží. . Na odstoupení od kupní smlouvy má kupující podle § 623 občanského zákoníku právo a tím k vrácení peněz za zaplacené zboží, pokud se tak rozhodne, musí neprodleně do 7 dnů sdělit prodávajícímu důvod odstoupení od kupní smlouvy. Prodávající s kupujícím dohodnou termín (maximálně čtrnáct dnů) a způsob vrácení zboží. Zboží musí být vráceno v původních obalech prodávajícího, musí být kompletní, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení. Prodávající po vrácení zboží obratem vrátí kupujícímu zpět odpovídající peněžní částku předem dohodnutým způsobem.
Zboží je distribuované prostřednictvím dosilatelské firmy PPL – viz ceník


Informace pro příjemce na web odesílatele Informace pro odesílatele (zákazník PPL CZ)
Doručení balíku:
- řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
- zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
- hmotnost balíku je omezena do 50 kg
- v určitých lokalitách ČR nabízíme i večerní doručení v rozmezí 17–21 hodin (seznam lokalit naleznete na webu PPL )
- zásilku vám doručíme následující pracovní den po jejím převzetí od odesilatele
- cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic)


Převzetí a reklamace:
- Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

- Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Komunikace s PPL
-pro komunikaci s PPL výhradně používejte číslo zásilky (11 číslic)

- Produkt PPL Soukromá adresa nebo PPL Soukromá adresa dobírka
- Aby mohl řidič kontaktovat příjemce, je povinné na etiketě uvádět jeho telefonní číslo
- Kontakt proběhne nejpozději hodinu před doručením, nejdříve v 7:30
- doručení probíhá v následujícím pracovním dni po obdržení vaší zásilky
- doručovací čas je 8-18 hodin
- v určitých lokalitách (viz. www.ppl.cz) lze doručovat i mezi 17-21 hodinou, etiketa však musí být označena jako Večerní doručení
- příjemce si nemůže vybrat přesný čas doručení
- pokud je příjemce na adrese nezastižen, následující pracovní den dojde opět k pokusu o doručení - zdarma
Ceník PPL Soukromá adresa Hmotnost zásilky do: Cena v Kč za zásilku:
1 kg 113,-
3 kg 122,-
5 kg 128,-
7 kg 138,-
10 kg 155,-
12 kg 167,-
15 kg 179,-
20 kg 192,-
25 kg 204,-
30 kg 216,-
35 kg 284,-
40 kg 371,-
50 kg 482,-
Ceník Dopravného pro produkt PPL Soukromá adresa je platný od 1. 4. 2008 na území celé České republiky. Změna ceníku vyhrazena. Ceny jsou uvedeny bez DPH, které bude účtováno dle platných právních předpisů, bez mýtného, a bez palivového příplatku.

Naše nabídka : Při jednorázovém nákupu nad 5000,-Kč-bez zálohy na obaly doprava po celé ČR ZDARMA


02.11.2009 12:56:26 |
stálý odkaz
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se