Chlapská piva

Kvalita vítězí nad kvantitou.
 

Pivní speciály z Ruska v prodeji u nás

baltika_logo
Informace pro naše zákazníky. Naše pivní galerie si Vám dovoluje v letošní letní sezoně nabídnout i novinku a to dovezené pivní speciály z Ruska. Přijeďte ochutnat jak se dnes vaří pivo v bývalém SSSR. Jedinečná nabídka která je časově omezena. A teď něco k pivovaru Baltika :


Baltika9
Pivo Baltika se stalo synonymem pro ruské pivo - je to jedno z nejprodávanějších piv v Rusku a dá se koupit téměř v každém ruském městě. Značka Baltika se podílí více jak na 30% trhu v Rusku
Pivovar Baltika byl odstartován společným podnikem Baltské Nápoje Holdings (BBH) . Tato společnost byla založena v roce 1990 skandinávskou společností Orkla z Norska a Hartwall z Finska. V roce 2003 kontrolu posunu v BBH bylo 50:50 ve vlastnictví společného podniku mezi Carlsberg A / S a Scottish & Newcastle plc ..a začátkem roku 2008 se Carlsberg stal jediným vlastníkem .

BBH má 19 pivovarů - 4 v pobaltských zemích, 3 na Ukrajině, 1 v Kazachstánu a zbývajících 11 jsou rozloženy v Rusku na několika klíčových místech největší pivovary jsou :
- St Petersburg - největší svého druhu v Evropě
- Baltika-Don v Rostovu na Donu
- Tulskoye Pivo v Tule

Baltika začala vyvážet své pivo v roce 1999. Nyní vyváží své výrobky do více než 50 zemí, včetně všech nezávislých států a pobaltských zemích, s omezenou distribucí v Evropě, včetně zemí, jako jsou Finsko, Švédsko, Velká Británie, Německo, Řecko, Itálie, Francie a Švýcarsko. Mongolsko, Izrael, USA, Nového Zélandu a Austrálie
Baltika619.05.2011 12:32:10 |
stálý odkaz

Komentáře

1 komentářů:
  • 26.11. 20:47, Vladimír Nesvadba

    Měl jsem možnost několikrát ochutnávat Baltiku v Rusku - čím vyšší číslo (silnější pivo) tím, dle mého názoru, bylo méně chutné. Myslím, že za poslední roky se kvalita piva v Rusku celkově zlepšila.


přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se